brilliantcoco.sk

Identifikácia klienta
Príroda poskytuje všetko, čo naše telo potrebuje k dokonalosti. Preto sme hľadali inšpiráciu práve tu. Vytvorili sme jedinečný koncept čistenia zubov, ktorý v sebe zahŕňa prvotný pulling špeciálnym kokosovým olejom a následné čistenie zubnou kefkou, pastou a ústnou vodou Brilliantcoco.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť multijazyčný e-shop na platforme WooCommerce s prepojením na fulfillment, ktorý zvládá tisíce návštev v sekunde počas influencer kampaní.

Pre web sme použili vlastné webové jadro postavené na platforme Woo s tým, že využívame rokmi overenú tému, ktorú máme upravenú pre vlastnú potrebu. Všetky naše weby teda zdieľajú jeden základ a majú pripravený dizajn na mieru.

Web má okrem základných funkcií systém pre generovanie faktúr a párovanie úhrad na strane e-shopu tak, aby klient vedel, kedy je bezpečné poslať zaplatený tovar spotrebiteľovi.

Web generuje všetky potrebné XML feedy pre Glami, Google Shopping a FB katalóg s možnosťou úpravy parametrov priamo v administrácií.

Multijazyčný e-shop so 7 mutáciami beží na dedikovanom webhostingu s dostatočným výkonom. Počas vianočných kampaní atakujeme hranicu 500 UIP.

Prepojenie na fulfillment zabezpečuje automatickú aktualizáciu dopráv a dostupnosti. Realtime synchronizácia umožňuje rovnako posielanie prepravných informácií zákazníkovi okamžite po nákupe.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás