energetickesluzby.sk

Realizácia webu na systéme WordPress na mieru
Identifikácia klienta
Energetické služby sú dcérskou spoločnosťou Slovenských Elektrární, a.s., ktorá pokrýva všetky energetické potreby svojich zákazníkov spolu s energetickým manažmentom a poradenstvom.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo redizajnovať pôvodnú webstránku a doplniť potrebné funkcie. Web beží na systéme WordPress, kde sme však kládli zvýšený dôraz na zabezpečenie a prístupy pre rôzne zamestnanecké pozície. Výberové konanie bolo realizované prostredníctvom tendra, ktorý sme vyhrali opakovane niekoľkokrát za sebou. Web obsahuje interaktívny formulár, ktorý dokáže vypočítať potenciálnu spotrebu a efektivitu riešenia SEES, ktorý berie do úvahy mnoho parametrov a vzorcov.

Vo výberovom konaní sa okrem nás stretlo niekoľko ďalších firiem špecializovaných na WordPress. Naša sútažná grafika však zaujala a dostali sme možnosť odprezentovať našu ponuku osobne.

Na prekvapenie sme pri projekte mali relatívne voľnú ruku, museli sme sa pridržiavať len dizajn manuálu, farieb a fontov.

Tvorba webu prebiehala po celý čas na subdoméne, ku ktorej mal klient plný prístup. Počas tvorby webu sme niekoľkokrát pripomienkovali jednotlivé sekcie a operatívne menili zadanie.

Ďakujeme za príležitosť podieľať sa na výnimočnom projekte…

Finálne testovanie webu odhalilo drobné nedostatky v responzivite, ktoré sme operatívne zapracovali.

Aktuálne pracujeme na aktualizáciach a plynulej prevádzke webu.

Po vytvorení štruktúry webu sme prešli ku presunu obsahu webu. Vytvorili sme štýlovanie pre klienta tak, aby každý ďalší statický obsah mohol byť tvorený jednoducho s vopred uloženými nadpismi, zarovnaniami, fontami.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás