remeselno.sk

Identifikácia klienta
Remeselnô je remeselný portál napojený na najväčšiu komunitu remeselníkov na Slovensku. Aktuálne má viac ako 50.000 členov.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť prezentačný web umožňujúci registráciu a pridávanie inzerátov zo strany remeselníkov. Prostredníctvom webu môže remeselník pridať svoje produkty, označovať ich, komunikovať s potenciálnymi záujemcami. Môže rovnako svoje inzeráty topovať.

Pre web sme použili čistú jednoduchú tému a celý dizajn sme nasadili na mieru po jeho schválení. Vyvarovali sme sa balastným témam, ktoré negatívne vplývajú na rýchlosť celého webu.

Web má v základe pre remeselníkov možnosť pridávania neobmedzeného počtu inzerátov. Pre posun v rámci kategórií inzerátov, kde sa radia na základe počtu videní, je možnosť zakúpenia topovania na konkrétny čas a platba kartou.

Jednoduchý, ale príjemný a čistý dizajn vychádzal už z definovanej identity farieb a fontov.

O výkon webu sa stará dedikovaný server, ktorý je kompletne v našej správe vrátane zálohovania a potrebných aktualizácií.

Na webe pokračujeme s aktualizáciami a pravidelným supportom.

Web automaticky generuje faktúry, umožňuje schvaľovanie inzerátov na 1 klik z administrácie, ich mazanie, opravu na úrovni administrácie, zmeny pravidiel pre inzeráty, dopĺňanie nových polí a podobne.

Web obsahuje custom horné menu a custom bočné menu. Uvedené menu dokáže pokryť množstvo vyhľadávaných dotazov práve použitím megamenu na mieru.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás