Case study – www.adriatikstone.sk

Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť profesionálnu funkčnú prezentáciu na WP spolu s vlastným skladovým hospodárstvom prepojeným s Omegou.

Pre web sme použili vlastné webové jadro postavené na platforme Woo s tým, že využívame rokmi overenú tému, ktorú máme upravenú pre vlastnú potrebu. Všetky naše weby teda zdieľajú jeden základ a majú pripravený dizajn na mieru.

Web má vlastný panel pre administrátora, kde je možné upravovať skladovú dostupnosť a riešiť dopyty/objednávky. Jednoduchá filtrácia a realtime aktualizácia je zárukou presnosti.

Web funguje predovšetkým ako profesionálna prezentácia, avšak umožňuje aj objednávanie tovaru pre veľkoobchodných partnerov cez vlastné intuitívne rozhranie.

Realtime aktualizácia skladu s viac ako 10 000 položkami prepojenými s Omegou….

Web má v pozadí aj prípravu pre 4 jazykové mutácie s automatickým rozpoznávaním jazyka prehliadača a prispôsobením, čo zabezpečuje perfektnú lokalizáciu.

Efektívne riešenie, ktoré úplne odstrihlo starý a nepotrebný skladový systém, ktorý nedokázal komunikovať a v roku 2019 bol stále offline. Jednoduché a intuitívne riešenie zefektívnilo prácu zamestnancov pri vybavovaní dopytov a objednávok.

Aj napriek šibeničnému termínu sme web zrealizovali do cca 3 týždňov. Vďaka príprave produktov v XML súbore sme klientovi hromadne založili všetky produktové karty, nebolo potrebné vytvárať produkty ručne po jednom.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás