Case study – www.fitka.sk

Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť prezentačný konfigurátor pre predaj nápojov a tyčiniek s vlastnou potlačou s možnosťou nahratia grafiky pri objednávke.

Pre web sme použili čistú jednoduchú tému a celý dizajn sme nasadili na mieru po jeho schválení. Vyvarovali sme sa balastným témam, ktoré negatívne vplývajú na rýchlosť celého webu.

Web pri objednávke automaticky vytvorí zákaznícky sklad, z ktorého sa zakúpené obaly následne odpočítavajú pri kúpe nápoja a tyčinky. Zákazník tak má vždy prehľad o aktuálnom stave obalov a tiež o tom, či si ich potrebuje doobjednať.

Jednoduchý, ale príjemný a čistý dizajn vychádzal už z definovanej identity farieb a fontov, ktorý sme kompletne pre klienta pripravili.

Riešenie pre konfigurátor s rozumným technickým pozadím pri tvorbe a následnej škálovateľnosti bez využitia komerčných pluginov alebo hotových tém.

Na webe pokračujeme s aktualizáciami a pravidelným supportom.

Administrácia umožňuje kompletný management klientských skladov a objednávok, admin dokáže do objednávky vstúpiť a vložiť napríklad upravený dizajn, ktorý zákazník schváli pri objednávke.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás