Case study – www.price-mag.net

Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť jednoduchý e-shop na platforme WooCommerce s prepojením na IS Pohoda a synchronizáciou objednávok, skladu a skladových kariet.

Pre web sme použili vlastné webové jadro postavené na platforme Woo s tým, že využívame rokmi overenú tému, ktorú máme upravenú pre vlastnú potrebu. Všetky naše weby teda zdieľajú jeden základ a majú pripravený dizajn na mieru.

Web obojsmerne komunikuje s IS Pohoda a to tak, že všetka práca s objednávkami a ich exportom pre dopravcu prebieha v IS Pohoda. V e-shope klient spravuje len statický obsah, nakoľko toto prostredie je jednoduchšie ako prostredie IS Pohoda.

Web generuje pokročilý xml feed pre Heuréku, ktorý sme upravili pre klienta tak, aby dokázal odosielať konkrétne kategórie na presné miesta na heuréku.

Ideálne riešenie pre e-shopy s väčším množstvom objednávok, ktoré chcú urýchliť vybavenie každodennej agendy.

Web pracuje s niekoľko tisíc produktmi a synchronizuje ich v reálnom čase, čo sa aj napriek predsudkom voči WooCommerce neodrazilo na jeho rýchlosti.

Na e-shope neustále vylepšujeme dizajn a upravujeme elementy podľa reálnych skúseností zákazníkov.

Web sme migrovali zo zastaralej verzie CMS Joomla prostredníctvom úpravy xml feedu. Statický obsah sme obliekli do nového šatu, avšak zachovali sme všetky pôvodné dôležité aspekty, na ktoré sú zákazníci zvyknutý.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás