takurcitee.sk

Identifikácia klienta
Takurčitee.sk je prvý neobjektívny športový portál poskytujúci neobjektívne športové informácie. Vtipnou formou prezentácie je známy predovšetkým v športovej komunite.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo redizajnovať pôvodné webové riešenie a zabezpečiť korektné zobrazovanie reklamných skriptov a odladiť monetizačný systém. V druhom kroku pripojenie tabuliek prostredníctvom API s reálnymi výsledkami podujatí.

Pre web sme použili čistú jednoduchú tému a celý dizajn sme nasadili na mieru po jeho schválení. Vyvarovali sme sa balastným témam, ktoré negatívne vplývajú na rýchlosť celého webu.

Web z administrácie umožňuje správu všetkých reklamných skriptov na konkrétnych pozíciach. Zmenu pozícií vieme realizovať z našej pozície.

Jednoduchý, ale príjemný a čistý dizajn vychádzal už z definovanej identity farieb a fontov, na základe ktorého sme tvorili webdizajn.

Riešenie pre prezentačný portál s návštevnosťou viac ako 100 000 UIP mesačne s kompletným managementom skriptov a reklamných systémov

Na webe pokračujeme s aktualizáciami a pravidelným supportom.

Upravená administrácia prostredníctvom vlastných polí umožňuje správu celého statického obsahu s viacerými úrovnňami prístupov.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás