visio.systems

Identifikácia klienta
VISIO systems je vašim partnerom pre brány, ploty, garážové brány a automatizáciu brán. Dnes patrí k popredným realizátorom na Slovensku.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť komplexnú webovú prezentáciu vrátane nového loga a dizajn manuálu spolu s performance marketingovými aktivitami. V horizonte prvých rokov sa VISIO systems vypracovalo na špičku vo svojom odbore.

Pre web sme použili vlastné webové jadro postavené na platforme Woo s tým, že využívame rokmi overenú tému, ktorú máme upravenú pre vlastnú potrebu. Všetky naše weby teda zdieľajú jeden základ a majú pripravený dizajn na mieru.

Web funguje ako generátor leadov pre realizáciu plotov a garážových brán. Prostredníctvom PPC kampaní na web posielame návštevnosť, ktorá vďaka kvalitne spracovaným referenciám konvertuje na úspešné leady.

Pre visio.systems sme navrhli komplexnú identitu a celá komunikácia sa drží zadefinovanej línie.

Komplexná webová prezentácia je skvelým riešením aj pre novovznikajúce firmy, ktoré to so svojim postavením na trhu myslia od začiatku vážne.

Vďaka komplexnej stratégií pre SEO sme v priebehu pár mesiacov dostali relevantné kľúčové slová na prvú stranu vo vyhľadávaní. Kontinuálne pracujeme pre získanie kvalitných pozícií pre celé portfólio.

Na webe neustále vylepšujeme dizajn a upravujeme elementy podľa reálnych skúseností zákazníkov.

Na webe sme priebežne vyskúšali posledné novinky z našej dielne ako napríklad chatbot s púšťaním sekvencie, postupný remarketing a reverzný systém marketingu pre získavanie leadov pre už takmer rozhodnutých klientov konkurencie.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás