Case study – www.zbermedaili.sk

Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť web s možnosťou registrácie členského poplatku a následného kompletného manažmentu behov počas sezóny s uverejňovaním výsledkov, zberu bodov, vyhodnocovaním, tímami, vlastným kalendárom a prezentáciou eventov.

Pre web sme použili čistú jednoduchú tému a celý dizajn sme nasadili na mieru po jeho schválení. Vyvarovali sme sa balastným témam, ktoré negatívne vplývajú na rýchlosť celého webu.

Web po registrácií a úhrade automaticky odomkne užívateľský panel s možnosťou kalendáru, výsledkov, tímu, tímových stretnutí, súťaží a návodu.

Okrem svojich základných údajov má bežec prístup k aktualitám, kde sa striedajú základné návody a najnovšie informácie o behoch či štartu sezóny.

Kompletné systémové riešenie pre bežcov a pre organizátora Zbermedailí. Možnosť vyhodnocovania a jednoduché filtre umožňujú rýchly prehľad o stave sezóny.

Na webe pokračujeme s aktualizáciami a pravidelným supportom.

Užívateľ má možnosť jednotlivé behy selektovať podľa kategórie (napr. pre deti, maratón, …), má možnosť sa na jednotlivé behy prihlásiť a následne zapísať svoj výsledok a nahrať certifikát, fotku, dôkaz.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás