O nás

We love what we do, and we do what we love!
01
Koho hľadáme

Radi privítame aktívneho klienta, ktorého digitál baví a žije ním. Oveľa lepšie sa nám pracuje s aktívnymi klientmi, ktorí sú otvorení výzvam a testovaniu nových kanalóv či kampaní.

02
Čo plánujeme

Vaše aktuálne kanály sa otrasú v základoch. Navrhneme novú stratégiu pre väčšinu Vašich kanálov. Radi sa naučíme, čo Vám už fungovalo, ale radi Vám ukážeme, čo môže fungovať tiež.

03
Ako na to

Kontaktujte nás, radi sa Vám budeme venovať. Všetky veľké spolupráce začali práve takto. Tvoríme stabilné partnerstvá a spolupráce, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Viac ako 250 realizovaných projektov
Významné skúsenosti
Pracujeme na mnohých projektoch a orientujeme sa v rôznych segmentoch. Pracujte s ľuďmi s expertízou v oblasti.
Zodpovednosť
Vždy si vopred schválime všetko, na čom sa dohodneme. Bez Vášho súhlasu nevypustíme von ani riadok. Tvoríme stabilné a transparentné spolupráce.
SaaS
Vlastný ticketovací systém umožňuje kontakt s nami skutočne kedykoľvek. Klientské požiadavky riešime svedomito a obratom.
Drive
Neustále sa vzdelávame a posúvame vpred. Vopred vás informujeme o všetkých potrebných zmenách a odporúčaniach v oblasti.

Príprava podkladov nám poväčšine zaberie 2-4 týždne. Odporúčame preto začať s kampaňou v dostatočnom predstihu. V ojedinelých prípadoch dokážeme kampaň pripraviť rýchlejšie. Uvedená skutočnosť je však veľmi individuálna projekt od projektu. V prípade prevzatia už existujúcich účtov je potrebná užšia spolupráca a komunikácia, hlavne v začiatkoch.

Všetky grafické podklady spolu s navrhovanými textami (copy, tone of voice, umiestnenia) Vám posunieme na schválenie. Rovnako s Vami odkomunikujeme výkonnostnú časť ešte pred spustením. Vieme odhadnúť reakciu trhu a v úvode kampane dokážeme pružne reagovať.

Automatizované reporty Vám zašleme 1x týždenne automaticky. Rovnako si stanovíme pravidelné weekly calls, kde si odkomunikujeme predošlé obdobie. V spolupráci preferujeme aktívnych klientov, ktorí sa chcú posúvať vpred.

Tím
Dedikovaný špecialista na konkrétnu oblasť s konkrétnou expertízou. Zverte kampane do rúk ľudom so skúsenosťami v oblasti.
KOMPLEXNOSŤ
Kampane a riešenia si tvoríme inhouse bez potreby najímania externých spolupracovníkov. Každý výstup prechádza kontrolou kvality.
Analytika
Poväčšine na týždennej báze klientom interpretujeme pre nich relevantné a dôležité dáta, ktoré spoločne využívame v ďalšom rozvoji.
WEB
Open source aj od podlahy

Od webových platforiem open-source charakteru až po riešenia kompletne na mieru.

PPC
Skripty nám nie sú cudzie

Mesačne spravujeme kampane v objeme cca 350 000€.

SOCIAL
Od bannerov až po emoji

Naša kreatíva a systém práce mesačne prináša tisícky objednávok pre našich klientov.

SEO
(Takmer) prvá pozícia

Zo zadných priečok až na popredné miesta vo vyhľadávači.

EMAIL
Neotvorenie e-mailu sa trestá

Openrate a clickrate na úrovni konverzácií v Messengeri. Presvedčte sa sami.

CONTENT
Obsah, ktorý sa číta

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. A obsah jednoznačne tým kráľom je.