Content marketing

Obsahový marketing
Náš obsah nie je len firemné must have. Tvoríme obsah, ktorý chcú Vaši návštevníci čítať.
Vlastné riešenia a blogy pre pozitívne ohlasy zákazníkov a aj skvalitnenie návštevnosti. Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. A tým kráľom je jednoznačne obsah.
Posledné referencie a case studies
Case study – topski.sk
Case study – topski.sk
Case study – kovovaslamka.sk
Case study – kovovaslamka.sk
Case study – odevypracovne.sk
Case study – odevypracovne.sk
Sme radi, keď sa z klientov stanú partneri

Pozitívne referencie nás tešia, tie negatívne nás učia. Mnoho našich klientov počas posledných rokov spolupráce vyrástlo v silné a stabilné projekty.

Sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou mnohých unikátnych projektov. Dnes pracujeme pre klientov našich klientov.

Denis Vencel
Sedryk Le Blanc

Dlho sme hľadali niekoho kto našej firme splní všetky očakávania v online marketingu, vyskúšali sme rôznych freelancerov a agentúry a stratili nádej, že nám konečne bude niekto vyhovovať. No keď sme narazili na Dávida všetko sa zmenilo optimalizoval naše reklamy tak, že sme znížili náklady a zvýšili obraty aj napriek tomu, že sme neboli eshop. Vždy spoľahlivo reaguje, dáva nám kopec nových nápadov čo zlepšiť či uz v ppc alebo webe a zdvihne aj o 1 ráno 😄 btw väčšiu kapacitu som ešte nevidel, mal by sa venovať aj školeniam proste topka

Henrich Gajdošech
daynight.sk

Spoluprácu s Lighthouse Media Solutions hodnotím veľmi pozitívne, po rokoch hladania správnej digitálnej a marketingovej agentúry sme konečne našli tú správnu a tešíme sa na dlhodobú spoluprácu. Podpora zo strany Dávida skvelá!

Adam Gorny
go3d.sk

Odborné a promptné reakcie pri optimalizácii našho webu a nastavovaní PPC reklám.

Silvia Chválová
alisonfashion.sk

Ďakujem celému tímu za vytvorenie e-shopu, najmä Dávidovi Krumpárovi, ktorý počas celej doby bol vždy online, ochotný pomôcť kedykoľvek počas dňa. Túto firmu určite odporúčam a verím, že výsledky budú stáť za to.🤩

Vahram Chuguryan
thepresent.eu

Mam len tie najlepsie skusenosti s LMS. David a jeho tim su mimoriadne pohotovi, sikovni, ochotni a neuveritelne schopni, kedze mi pomohli vyriesit mnozstvo velkych komplikacii, ktore nezvladli ine firmy. Obrovska vdaka.
V. Chuguryan, THEPRESENT.EU

Martin Dome
martinanderson.sk

Ďakujeme, za vytvorenie krásnej firemnej stránky. osobne podakovanie je Davidovi Krumpalovi, ktory koordinoval cely priebeh realizacia. Vrelo odporúcame.

Peter Cigáň
call-one.sk

Spolupracujeme už dlhšie dobu v oblasti prípravy web stránok, online marketingu a SEO. Maximálna profesionalita a obetavosť. Sme 110% spokojní.

Maria Birova
stavac.sk

Veľmi šikovní mladí ľudia, všetko na čom sme sa dohodli splnili , profesionálny prístup ,možem len odporučiť.

JUDr. Barbora Lanikova
lanikovagroup.sk

Na základe osobných skúsenosti odporúčam túto digitálnu reklamnú agentúru. Naša advokátska kancelária s ňou dlhodobo spolupracuje a s výsledkami sme veľmi spokojní. Vždy sa môžeme spoľahnúť na bezchybnú komunikáciu , flexibilitu a kreatívne nápady. Ďakujeme

respite.sk

Pán Krumpar si dal tú námahu aby prišiel na osobné stretnutie z BA za nami do KE kde si zistil naše potreby a navrhol potrebne riešenia. Veľmi nám pomohol aj vo veciach ktoré nespadali do popisu jeho práce. A ako bonus ktomu všetkému sme okrem šikovného partnera získali aj dobrého priateľa.

dagroup.sk

Práve vďaka spoločnosti/firme Lighthousems sme posunuli svoje ponikanie na úplne iný level. Otvorilo sa nám veľmi vela nových možnosti a príležitosti. Spolupracovali sme s viacerými marketingovými spoločnosťami ale práve Lighthousems patrili medzi najlepších a preto sme pri nich ostali a sú našim číslom jedna doteraz.

shatky.sk

So službami Lighthouse Media som nadmieru spokojná a hlavne oceňujem skvelý individuálny prístup. Už pri prvom osobnom stretnutí mi poukázali na chyby, ktoré mal moj eshop a navrhli riešenia. Momentálne s firmou spolupracujeme a postupujeme podľa stanovených cieľov a plánov. Služby Lighthouse Media odporúčam každému kto chce posunúť svoj projekt o level vyššie tak isto ako aj ja.

vapeklub.sk

Tak som spustil vytúžený e-shop. Vravím si: obchodné podmienky stiahnem z googlu a vybavené. Tak som aj urobil. A Dávidz firmy LHMS mi píše: Máš to úplne zle.Vravím si, čo otravuje s blbosťami.Ale vravím mu: tak mi dodaj správne.Urobil to zdarma. Vravím si OK. Ešte som netušil, aký poklad som dostal. Pár mesiacov na to som si nechal e-shop skontrolovať odborníkom. A ten vraví: Kto vám robil tie obchodné podmienky a koľko vás stáli? Sú úplne dokonalé. A potom prišiel deň D. Konkurencia ma udala na SOI. A záver? Inšpektori krútili hlavou, že tak premakané obchodné podmienky ešte nevideli. Že sa pokúšali nájsť chybičku, ale nedarí sa a už nevládzu. Takže asi tak. Ak to s podnikaním myslíte vážne, nepchajte eurá do vankúša, ale do kvality e-shopu. Ono sa to vracia 😉

Ivan Samuhel
AudioPressBox.com

Lighthouse Media Solutions SK pre mna zmenili vnimanie sveta oline reklamy. Po neskutocnom mnozstve sklamani z agentur a freelencerov, ktori sa snazili zoptimalizovat nase online reklamne aktivity (celosvetove) sa mi nadej vratila v podobe Dávid Krumpár a jeho sikovnosti pri optimalizacii. Naozaj mozem len a len odporucit. Pre mna osobne top topov a tesim sa na dlhodobu spolupracu.

Magdaléna Maruščáková
Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o.
Marketing & Média

Potrebovali sme zatraktívniť dizajn našej webovej stránky a doplniť nové funkcie.

Našou požiadavkou bolo spustenie webu na platforme WordPress, kvôli jej variabilite a jednoduchej administrácii.

Spoločnosť Lighthouse Media Solutions sme si vybrali spomedzi viacerých firiem na základe ich súťažnej grafiky,
ktorá obsahovo spĺňala naše kritéria a taktiež nás graficky zaujala.

So spoluprácou sme veľmi spokojný, nový web splnil naše očakávania.
Komunikácia s LightHouse MS je rýchla a jasná. Kedykoľvek potrebujeme niečo zmeniť či doladiť sú nám k dispozícii.

Ak zvažujete či už redizajn svojej webovej stránky, alebo spustenie nového webu určite ich odporúčame.

Štefan Lauko

Spolupracujeme cez 3 mesiace a môžem odporučiť každému, kto zháňa reklamnú agentúru. Perfektná komunikácia, prístup, služby a vysoká profesionalita. Vedia poradiť, usmerniť a nasmerovať Vás k lepším výsledkom.

Jozef Katriňák

S firmou sme začali spolupracovať začiatkom tohto roka. V samom úvode sme s firmou riešili zmenu “imidžu” , čoho súčasťou bolo prerobenie loga, vytvorenie web stránky, nastavenie vizuálu firmy a spracovanie celkovej grafiky. Keďže sme s firmou boli už od začiatku spokojní, pokračovali sme v spolupráci aj pre marketingové činnosti. Profesionalita, priame jednanie, presné výsledky na základe dát, flexibilita, inovátorské návrhy, to všetko môžete čakať od tejto firmy. My v spolupráci pokračujeme aj naďalej a stále nám majú čo ponúknuť. Odporúčame.

Ing. Vladimír Tonka
Zväz zamestnávateľov energetiky Slovenska
Generálny sekretár

Po dlhom čase sme sa rozhodli pre redizajnáciu webu ZZES a pre výraznú zmenu funkcionalít webovej stránky. Voľba Lighthouse Media Solutions bola vynikajúcou voľbou, zo začiatku som to len predpokladal, dnes to už viem naisto. Profesionálna analýza požiadavky, vynikajúca priebežná komunikácia počas spracovania, profesionálny výstup a bezproblémová funkčnosť.

KANCELÁRIE

Pribinova 25, Bratislava

Mierové námestie, Trenčín

TELEFÓN

+421 911 528 179

+421 911 982 433

E-MAIL

hello@lighthousems.sk

career@lighthousems.sk

Nenechajte sa odradiť lokalitou

Množstvo našich klientov pochádza z opačnej strany Slovenska. Radi sa stretneme v ktoromkoľvek kúte krajiny.

Bratislava
Pribinova 25
Trenčín
Mierové námestie
Prvý kontakt veľa napovie