Content marketing

Obsahový marketing
Náš obsah nie je len firemné must have. Tvoríme obsah, ktorý chcú Vaši návštevníci čítať.
Vlastné riešenia a blogy pre pozitívne ohlasy zákazníkov a aj skvalitnenie návštevnosti. Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. A tým kráľom je jednoznačne obsah.
Sme radi, keď sa z klientov stanú partneri

Pozitívne referencie nás tešia, tie negatívne nás učia. Mnoho našich klientov počas posledných rokov spolupráce vyrástlo v silné a stabilné projekty.

Sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou mnohých unikátnych projektov. Dnes pracujeme pre klientov našich klientov.

Sedryk
Denis Vencel
SEDRYK LE BLANC

Dlho sme hľadali niekoho kto našej firme splní všetky očakávania v online marketingu, vyskúšali sme rôznych freelancerov a agentúry a stratili nádej, že nám konečne bude niekto vyhovovať. No keď sme narazili na Dávida všetko sa zmenilo optimalizoval naše reklamy tak, že sme znížili náklady a zvýšili obraty aj napriek tomu, že sme neboli eshop. Vždy spoľahlivo reaguje, dáva nám kopec nových nápadov čo zlepšiť či uz v ppc alebo webe a zdvihne aj o 1 ráno 😄 btw väčšiu kapacitu som ešte nevidel, mal by sa venovať aj školeniam proste topka

Daynight
Henrich Gajdošech
DAYNIGHT

Spoluprácu s Lighthouse Media Solutions hodnotím veľmi pozitívne, po rokoch hladania správnej digitálnej a marketingovej agentúry sme konečne našli tú správnu a tešíme sa na dlhodobú spoluprácu. Podpora zo strany Dávida skvelá!

go_3D
Adam Gorny
GO3D

Odborné a promptné reakcie pri optimalizácii našho webu a nastavovaní PPC reklám.

audiopressbox
Ivan Samuhel
AUDIOPRESSBOX
International Sales

Lighthouse Media Solutions SK pre mna zmenili vnimanie sveta oline reklamy. Po neskutocnom mnozstve sklamani z agentur a freelencerov, ktori sa snazili zoptimalizovat nase online reklamne aktivity (celosvetove) sa mi nadej vratila v podobe Dávid Krumpár a jeho sikovnosti pri optimalizacii. Naozaj mozem len a len odporucit. Pre mna osobne top topov a tesim sa na dlhodobu spolupracu.

energeticke_sluzby
Magdaléna Maruščáková
SEES
Marketing & Média

Potrebovali sme zatraktívniť dizajn našej webovej stránky a doplniť nové funkcie.

Našou požiadavkou bolo spustenie webu na platforme WordPress, kvôli jej variabilite a jednoduchej administrácii.

Spoločnosť Lighthouse Media Solutions sme si vybrali spomedzi viacerých firiem na základe ich súťažnej grafiky,
ktorá obsahovo spĺňala naše kritéria a taktiež nás graficky zaujala.

So spoluprácou sme veľmi spokojný, nový web splnil naše očakávania.
Komunikácia s LightHouse MS je rýchla a jasná. Kedykoľvek potrebujeme niečo zmeniť či doladiť sú nám k dispozícii.

Ak zvažujete či už redizajn svojej webovej stránky, alebo spustenie nového webu určite ich odporúčame.

Visio
Jozef Katriňák
VISIO.SYSTEMS
Riaditeľ

S firmou sme začali spolupracovať začiatkom tohto roka. V samom úvode sme s firmou riešili zmenu “imidžu” , čoho súčasťou bolo prerobenie loga, vytvorenie web stránky, nastavenie vizuálu firmy a spracovanie celkovej grafiky. Keďže sme s firmou boli už od začiatku spokojní, pokračovali sme v spolupráci aj pre marketingové činnosti. Profesionalita, priame jednanie, presné výsledky na základe dát, flexibilita, inovátorské návrhy, to všetko môžete čakať od tejto firmy. My v spolupráci pokračujeme aj naďalej a stále nám majú čo ponúknuť. Odporúčame.

278421393_5376336992396679_2619299276705617953_n
Andrea Horečná
DOGNET

So spoločnosťou Lighthouse Media Solution pracujeme pár mesiacov. V minulosti sme mali iné agentúry, ale ich prístup nebol ani zďaleka taký dobrý. Oceňujeme, že každá naša požiadavka sa stretla s rýchlou reakciu a návrhom riešenia. Podotýkam každá. Zmysel pre detail a trpezlivosť je u nich štandard v akomkoľvek smere pri riešení akýchkoľvek dotazov. Vďaka za spoluprácu a veríme, že bude trvať ešte veľmi dlho.

247835931_1318825418539434_3916243493493751059_n
PhDr. Daniel Karásek, MBA
TUREALITY

Profesionálny prístup Dávid Krumpár, držanie termínov, spoľahlivý servis, ústretový prístup v krízových situáciách. Odporúčam.

327450175_585610456718174_5542952170889070343_n
Marián Glett
RELLECIGA

Skvelá spolupráca, komplexná ponuka služieb a individuálny prístup – odporúčam (y)

Vladimír Tonka
ZZES

Po dlhom čase sme sa rozhodli pre redizajnáciu webu ZZES a pre výraznú zmenu funkcionalít webovej stránky. Voľba Lighthouse Media Solutions bola vynikajúcou voľbou, zo začiatku som to len predpokladal, dnes to už viem naisto. Profesionálna analýza požiadavky, vynikajúca priebežná komunikácia počas spracovania, profesionálny výstup a bezproblémová funkčnosť.

243733185_4403044269774155_8746503457122208490_n
Ing. Peter Cigáň
MG BUSINESS SERVICES

Spolupracujeme už dlhšie dobu v oblasti prípravy web stránok, online marketingu a SEO. Maximálna profesionalita a obetavosť. Sme 110% spokojní.

293412189_104011439050773_7784679476239362056_n
GIOVANI

Jednoznacne odporucam. Spolupracujeme uz vyse polroka a viem, ze budeme spolupracovat urcite dalsie roky dlhodobo. Vsetky marketingove, analyticke, podporne, poradenske, webdizajnerske a ine aktivity vykonavane dokonale presne a profesionalne. Presne tak som si to aj predstavoval. Konecne po 12 rokoch sme narazili na agenturu, ktora dokaze zabezpecit kvalitny rast a poriadok vo veciach bez nedokonalostí premakany do detailov. Ďakujeme.

309946191_581173380472501_3767213710148664174_n
Štefan Polgári
ECOMMERCEBRIDGE

Som náročný na výber dodávateľov, ale s Lighthouse Media Solution a Dávidom spolupracujeme už roky na viacerých projektoch. Môžem ho len odporúčať. Je to presne ten človek, ktorý odpisuje na email ASAP a nemusím ho urgovať. To sa v dnešnom svete často nestáva.

Štefan Polgári, Managing Director Dognet & Ecommerce Bridge

347789960_217614864361292_9065777456267267495_n
Juraj Kopřiva
SEAS

Po pozitívnej skúsenosti s dodávkou webu energetickesluzby.sk a jeho následnou prerábkou podľa požiadaviek nového design manuálu sa Slovenské elektrárne rozhodli rozšíriť spoluprácu aj na korporátny web seas.sk a web inforcentra energoland.sk. Pomer cena/výkon je pri LMS bezkonkurenčný.

302173823_510371034423958_1720164381686410882_n
Petra Tibenská
MOZLI

Odporúčame pre profesionálny prístup, rýchla komunikácia, moderné riešenia webu, vždy majú riešenie na všetky naše poziadavky. Spolupracujeme druhý rok a môžeme ich iba vrelo odporučiť. Výborná komunikácia a v krízových situáciách vedia všetko rýchlo vyriešiť.

Posledné referencie a case studies
odevypracovne.sk
odevypracovne.sk
mozLi.sk
mozLi.sk
marinatips.com
marinatips.com
tureality.sk
tureality.sk
nupo.sk
nupo.sk
bavaris.sk
bavaris.sk
KANCELÁRIE

Pribinova 25, Bratislava

Mierové námestie, Trenčín

TELEFÓN

+421 911 528 179

+421 911 982 433

E-MAIL

hello@lighthousems.sk

career@lighthousems.sk

Nenechajte sa odradiť lokalitou

Množstvo našich klientov pochádza z opačnej strany Slovenska. Radi sa stretneme v ktoromkoľvek kúte krajiny.

Bratislava
Pribinova 25
Trenčín
Mierové námestie

Prvý kontakt veľa napovie
Content marketing

Content marketing je marketingová stratégia, ktorej hlavným prvkom je tvorba obsahu. Ten nie je priamo komerčný, ale má informačný či zábavný charakter. Kvalitný copywriting so správnym obsahom blogov tak dokáže vytvoriť príjemnú atmosféru pre čitateľov, ktorí majú možnosť sa dozvedieť o Vašich produktoch či službách o niečo viac.
Obsahom dokážete vyplniť medzery On-Page SEO, za čo sa Vám Google odvďačí lepšou pozíciou vo výsledkoch vyhľadávania. Na to, ako vytvoriť content marketingovú stratégiu, sme majstri. A to nie len preto, že naše prsty dokážu zahrať všetky štyri ročné obdobia od Vivaldiho vďaka praxi a napísaniu viac ako 250 článkov pre našich klientov za posledný rok.
Marketingová stratégia zahŕňa nie len prispievanie obsahu do sekcie blogu, ale aj jeho prípadnú propagáciu. Vieme, ako propagovať obsah na sociálnych sieťach a ukážeme to aj Vám. Marketing je silný nástroj na to, aby ste získali lojálnych zákazníkov, ktorí sa budú opätovne vracať, a to aj na základe obsahu na webe či sociálnych sieťach. Takéto „niečo navyše“ Vám skvelo pokryje aj Off-Page SEO a pokiaľ ľuďom túto pridanú hodnotu dáte, taktiež Vám to oplatia.

Blogovanie

Tvorba obsahu na blogu je vždy významným plusom, či už pre zlepšenie používateľskej skúsenosti alebo zlepšenie On-Page SEO. U nás máme šikovných ľudí na to, ako vytvoriť pútavý blogový príspevok. Postupom času Vám z obsahu vzniknú kategórie článkov a následne široké zastúpenie rôznych tém, ktoré môžu zaujímať čitateľov o Vašich produktoch či službách. Sranda, nie?

Storytelling

Nemusíme byť spisovatelia, aby sme vedeli, ako vytvoriť pútavý príbeh pre Vašu značku. Storytelling je vzácny nástroj ukrytý v obsahoch článkov, ktoré dokážu pridať hodnotu aj menej zaujímavej téme. Hráme sa s emóciami, prispôsobením, call to action a predovšetkým kreativitou. Príbeh, ktorý dokáže rozprávať aj obyčajný obsah o funkcií Vašich produktov môže byť pomocou pri nákupnom rozhodovaní Vašich potenciálnych zákazníkov.

Lead Generation

Generovanie leadov je ako dávať dieťaťu cukrík. Hľadáme pre Vás najlepšie spôsoby, ako získať potenciálnych zákazníkov na základe CTA akcií či lead magnetov. Vieme, ako generovať leady pomocou content marketingu tak, aby to nevyzeralo okato a zároveň aby ste dali zákazníkom pridanú hodnotu. Blog je jedným z miest, kde sa dajú získavať leady ako mušky na ovocie. Stačí to jednoducho vyskúšať.

Brand awareness

Pozitívne vnímanie Vašej značky môže byť tajomstvom na úspešné podnikanie. Ešte lepšie je, ak Vaše produkty alebo služby dokážu ľudia rozpoznať od konkurencie, či už podľa názvu alebo loga. Veľmi dobre vieme, ako zvýšiť povedomie o značke pomocou content marketingu a radi Vám to ukážeme.
Poskytujeme vlastné riešenia a blogy pre pozitívne ohlasy zákazníkov a aj skvalitnenie návštevnosti. Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. A tým kráľom je jednoznačne obsah.