Správa sociálnych sietí

Správa Social Media
Okrem výkonnostných kampaní pripravujeme pravidelne aj kreatívne kampane, ktoré podporia vzťah Vašich zákazníkov ku Vašej značke.
Našim klientom kampane prinášajú tisícky objednávok mesačne. Experimenty s kreatívami, umiestneniami, cenami za klik, pod palcom máme kompletnú výkonnosť Vášho kanálu.
V úvode zabezpečíme základné prepojenia Vášho účtu (Business manager, reklamný účet, stránka, pixel, eventy) s Vašou stránkou. Následne pripravíme ideu kampane tak, aby sme efektívne zasiahli cieľovú skupinu. Pravidelná optimalizácia je kľúčom k úspešne nastaveným kampaniam, ktoré dlhodobo generujú leady či objednávky s vopred dohodnutým ROAS.
Sme radi, keď sa z klientov stanú partneri

Pozitívne referencie nás tešia, tie negatívne nás učia. Mnoho našich klientov počas posledných rokov spolupráce vyrástlo v silné a stabilné projekty.

Sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou mnohých unikátnych projektov. Dnes pracujeme pre klientov našich klientov.

Sedryk
Denis Vencel
SEDRYK LE BLANC

Dlho sme hľadali niekoho kto našej firme splní všetky očakávania v online marketingu, vyskúšali sme rôznych freelancerov a agentúry a stratili nádej, že nám konečne bude niekto vyhovovať. No keď sme narazili na Dávida všetko sa zmenilo optimalizoval naše reklamy tak, že sme znížili náklady a zvýšili obraty aj napriek tomu, že sme neboli eshop. Vždy spoľahlivo reaguje, dáva nám kopec nových nápadov čo zlepšiť či uz v ppc alebo webe a zdvihne aj o 1 ráno 😄 btw väčšiu kapacitu som ešte nevidel, mal by sa venovať aj školeniam proste topka

Daynight
Henrich Gajdošech
DAYNIGHT

Spoluprácu s Lighthouse Media Solutions hodnotím veľmi pozitívne, po rokoch hladania správnej digitálnej a marketingovej agentúry sme konečne našli tú správnu a tešíme sa na dlhodobú spoluprácu. Podpora zo strany Dávida skvelá!

go_3D
Adam Gorny
GO3D

Odborné a promptné reakcie pri optimalizácii našho webu a nastavovaní PPC reklám.

audiopressbox
Ivan Samuhel
AUDIOPRESSBOX
International Sales

Lighthouse Media Solutions SK pre mna zmenili vnimanie sveta oline reklamy. Po neskutocnom mnozstve sklamani z agentur a freelencerov, ktori sa snazili zoptimalizovat nase online reklamne aktivity (celosvetove) sa mi nadej vratila v podobe Dávid Krumpár a jeho sikovnosti pri optimalizacii. Naozaj mozem len a len odporucit. Pre mna osobne top topov a tesim sa na dlhodobu spolupracu.

energeticke_sluzby
Magdaléna Maruščáková
SEES
Marketing & Média

Potrebovali sme zatraktívniť dizajn našej webovej stránky a doplniť nové funkcie.

Našou požiadavkou bolo spustenie webu na platforme WordPress, kvôli jej variabilite a jednoduchej administrácii.

Spoločnosť Lighthouse Media Solutions sme si vybrali spomedzi viacerých firiem na základe ich súťažnej grafiky,
ktorá obsahovo spĺňala naše kritéria a taktiež nás graficky zaujala.

So spoluprácou sme veľmi spokojný, nový web splnil naše očakávania.
Komunikácia s LightHouse MS je rýchla a jasná. Kedykoľvek potrebujeme niečo zmeniť či doladiť sú nám k dispozícii.

Ak zvažujete či už redizajn svojej webovej stránky, alebo spustenie nového webu určite ich odporúčame.

Visio
Jozef Katriňák
VISIO.SYSTEMS
Riaditeľ

S firmou sme začali spolupracovať začiatkom tohto roka. V samom úvode sme s firmou riešili zmenu “imidžu” , čoho súčasťou bolo prerobenie loga, vytvorenie web stránky, nastavenie vizuálu firmy a spracovanie celkovej grafiky. Keďže sme s firmou boli už od začiatku spokojní, pokračovali sme v spolupráci aj pre marketingové činnosti. Profesionalita, priame jednanie, presné výsledky na základe dát, flexibilita, inovátorské návrhy, to všetko môžete čakať od tejto firmy. My v spolupráci pokračujeme aj naďalej a stále nám majú čo ponúknuť. Odporúčame.

278421393_5376336992396679_2619299276705617953_n
Andrea Horečná
DOGNET

So spoločnosťou Lighthouse Media Solution pracujeme pár mesiacov. V minulosti sme mali iné agentúry, ale ich prístup nebol ani zďaleka taký dobrý. Oceňujeme, že každá naša požiadavka sa stretla s rýchlou reakciu a návrhom riešenia. Podotýkam každá. Zmysel pre detail a trpezlivosť je u nich štandard v akomkoľvek smere pri riešení akýchkoľvek dotazov. Vďaka za spoluprácu a veríme, že bude trvať ešte veľmi dlho.

247835931_1318825418539434_3916243493493751059_n
PhDr. Daniel Karásek, MBA
TUREALITY

Profesionálny prístup Dávid Krumpár, držanie termínov, spoľahlivý servis, ústretový prístup v krízových situáciách. Odporúčam.

327450175_585610456718174_5542952170889070343_n
Marián Glett
RELLECIGA

Skvelá spolupráca, komplexná ponuka služieb a individuálny prístup – odporúčam (y)

Vladimír Tonka
ZZES

Po dlhom čase sme sa rozhodli pre redizajnáciu webu ZZES a pre výraznú zmenu funkcionalít webovej stránky. Voľba Lighthouse Media Solutions bola vynikajúcou voľbou, zo začiatku som to len predpokladal, dnes to už viem naisto. Profesionálna analýza požiadavky, vynikajúca priebežná komunikácia počas spracovania, profesionálny výstup a bezproblémová funkčnosť.

243733185_4403044269774155_8746503457122208490_n
Ing. Peter Cigáň
MG BUSINESS SERVICES

Spolupracujeme už dlhšie dobu v oblasti prípravy web stránok, online marketingu a SEO. Maximálna profesionalita a obetavosť. Sme 110% spokojní.

293412189_104011439050773_7784679476239362056_n
GIOVANI

Jednoznacne odporucam. Spolupracujeme uz vyse polroka a viem, ze budeme spolupracovat urcite dalsie roky dlhodobo. Vsetky marketingove, analyticke, podporne, poradenske, webdizajnerske a ine aktivity vykonavane dokonale presne a profesionalne. Presne tak som si to aj predstavoval. Konecne po 12 rokoch sme narazili na agenturu, ktora dokaze zabezpecit kvalitny rast a poriadok vo veciach bez nedokonalostí premakany do detailov. Ďakujeme.

309946191_581173380472501_3767213710148664174_n
Štefan Polgári
ECOMMERCEBRIDGE

Som náročný na výber dodávateľov, ale s Lighthouse Media Solution a Dávidom spolupracujeme už roky na viacerých projektoch. Môžem ho len odporúčať. Je to presne ten človek, ktorý odpisuje na email ASAP a nemusím ho urgovať. To sa v dnešnom svete často nestáva.

Štefan Polgári, Managing Director Dognet & Ecommerce Bridge

347789960_217614864361292_9065777456267267495_n
Juraj Kopřiva
SEAS

Po pozitívnej skúsenosti s dodávkou webu energetickesluzby.sk a jeho následnou prerábkou podľa požiadaviek nového design manuálu sa Slovenské elektrárne rozhodli rozšíriť spoluprácu aj na korporátny web seas.sk a web inforcentra energoland.sk. Pomer cena/výkon je pri LMS bezkonkurenčný.

302173823_510371034423958_1720164381686410882_n
Petra Tibenská
MOZLI

Odporúčame pre profesionálny prístup, rýchla komunikácia, moderné riešenia webu, vždy majú riešenie na všetky naše poziadavky. Spolupracujeme druhý rok a môžeme ich iba vrelo odporučiť. Výborná komunikácia a v krízových situáciách vedia všetko rýchlo vyriešiť.

Posledné referencie a case studies
daynight.sk
daynight.sk
brilliantcoco.sk
brilliantcoco.sk
visio.systems
visio.systems
odevypracovne.sk
odevypracovne.sk
mozLi.sk
mozLi.sk
marinatips.com
marinatips.com
tureality.sk
tureality.sk
nupo.sk
nupo.sk

Prvý kontakt veľa napovie
Všetky dôležité témy sa snažíme pokryť v blogu, avšak

Myslíme si, že áno. Môže sa však stať, že budeme plne vyťažení a ďalšieho klienta nebudeme vedieť obslúžiť tak ako by sme si želali. Je pre nás dôležité, aby sme Vášmu projektu venovali minimálne toľko času, koľko potrebuje.

Po úvodnej konzultácií je rad na Vás, aby ste nám Váš produkt či službu predali. Po úspešnom briefingu pripravíme kompletný harmonogram spolupráce spolu so záväznými termínmi.

Niektoré áno, niektoré nie. Naša spolupráca je transparentná a vďaka vopred nastaveným očakávaniam budete vedieť, čo môžete od spolupráce očakávať.

Ako by to bolo, keby chýbal blog

Sociálne siete sú numero uno v súčasnej online propagácii firiem. Okrem toho, že máte možnosť byť neustále aktívni a prispievať aktuálny obsah…

Mať firemné sociálne siete len na prezentáciu svojich produktov či služieb väčšinou neprináša toľko benefitov pre konverzie na webe, ako…

Účinnosť obsahu je jedným z kľúčových faktorov, ktorý ovplyvňuje úspech a dosah vašej prítomnosti v digitále. V dobe, kedy sú sociálne siete…

V dnešnej dobe je správa sociálnych sietí o čosi jednoduchšia za pomoci mnohých dostupných nástrojov. Tieto stránky či platformy pomáhajú s plánovaním či…

V dnešnej dobe to bez sociálnych sietí skutočne nejde. Až 88 % podnikov a firiem ťaží z online možností s cieľom viditeľnosti, zvýšenia…

Sociálne siete sú miestom pre interakciu so zákazníkmi a budovanie si komunity aktívnych používateľov či stálych zákazníkov. Ide o silný nástroj na…

Správa sociálnych sietí je neoddeliteľnou súčasťou interakcie s cieľovým publikom vašej značky, ako aj prezentácie vašich produktov či služieb. Osvojenie si…

Social Media Marketing

Vieme, ako spravovať sociálne siete. A to úplne od základov. Práve preto Vám na začiatku zabezpečíme základné prepojenie účtu (Business manager, reklamný účet, stránka, pixel, eventy) s Vašou stránkou. Nech sa nachádzate alebo chcete nachádzať kdekoľvek v online priestore (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube), správa sociálnych sietí v našej réžii je to, čo Vám k reprezentatívnej prezentácií na sociálnych sieťach pomôže.
Social media reklama je v súčasnosti dôležitým prvkom pre budovanie základne zákazníkov. Komunita sledovateľov, ktorú Vám dokážeme vybudovať na ktorejkoľvek platforme, Vám pomôže s konverziami na webe. V mnohých prípadoch ide o prepojenie dvoch prvkov – content marketing a community management. Jednoducho – pripravíme ideu kampane a jej obsah tak, aby sme efektívne zasiahli Vašu cieľovú skupinu. Musíte však vedieť, na ktorej sociálnej sieti chcete vystupovať. A to Vám teda povieme, rozdielov medzi nimi je hneď niekoľko.

Facebook Marketing

Facebook je otcom sociálnych sietí. Umožňuje zdieľať rôzne typy obsahu vrátane textových príspevkov, fotografií, videí, udalostí či odkazov. Poskytuje širokú škálu cieľových skupín, od mladých ľudí po starších používateľov, no v selektívnom ponímaní. Algoritmy Facebooku určujú, ktoré príspevky sa zobrazia na základe používateľských preferencií, interakcií a ďalších metrík a faktorov. To, ako propagovať na Facebooku nemusí byť veda, no pokiaľ si nie ste istí, ako na základňu svojich sledovateľov zacieliť, pustime sa do toho spolu.

Instagram Marketing

Instagram je vizuálnou platformou. Ľudí vtiahne najmä kvalitnými a pútavými fotografiami či krátkymi videami. Možno práve neviete, ako získať followerov na Instagrame, ako vytvárať konzistentný a pútavý obsah či ako propagovať svoj web, či už platenou alebo neplatenou reklamou. My však poznáme všetky fígle, ktoré na Instagramový algoritmus platia. Cieľová skupina pre túto platformu je stále mladšia generácia, no čaro nekonečného scrollovania postupne nachádzajú aj starší ľudia.

YouTube Marketing

Pokiaľ máte produkt alebo službu, o ktorej ešte mnoho ľudí nevie, video prezentácia je to najlepšie, čo pre zvýšenie povedomia a predajov môžete spraviť. Človek je jednoduchý druh, ktorý na pochopenie používa zmysly. Pri nákupe online je to predovšetkým zrak a sluch. Youtube, ako jedna z tradičných platforiem slúži na pridávanie obsahu vo forme videí, vlogov, tutoriálov, recenzií či hudby. S nami zistíte, ako vytvoriť efektívnu YouTube kampaň, ktorá bude stáť za to. Vieme, čo na používateľov platí, či aké elementy by vo výstupoch jednoznačne nemali chýbať.

LinkedIn Marketing

LinkedIn je platforma, kde sa stretávajú firmy a podnikatelia s obchodnými víziami. Je to ako jeden veľký podnikateľský veľtrh, ktorý ponúka nahliadnutie do obchodného sveta, kariérne príležitosti či profesijný rozvoj. LinkedIn je preto ideálny priestor pre podnikateľov jednotlivcov ale aj firmy a zamestnancov, ktorí sa chcú spojiť s ďalšími podobnými ľuďmi a firmami. Vieme, ako budovať komunitu na LinkedIn a vytvárať relevantný obsah, ktorý nájdu podobné značky a podnikatelia ako ste Vy.

Analýza Social Media Marketingu

Analýza dát zo sociálnych médií je to, čo Vám pomáha optimalizovať reklamy na bod úspechu. Pretože vieme, ako algoritmus pracuje, musíme neustále sledovať metriky úspešnosti a vyhodnocovať jednotlivé kampane našich klientov. U nás si môžete byť istí, že to, ako analyzovať výsledky social media marketingu, vieme ľavou zadnou. A nie, nepozeráme sa len na zhliadnutia, lajky či komentáre. Tých metrík je skutočne veľa.
Vieme, aký veľký vplyv majú v súčasnosti sociálne siete. Stretáva sa tu celý svet, zákazníci aj značky, preto je ten správny čas, aby ste vystúpili z davu s konzistentným a relevantným obsahom s pridaním správne nastavených social media kampaní. Poďte do toho s nami!