Optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače

Prvá pozícia v organických výsledkoch je rozhodne behom na dlhú trať. Naši klienti však dosahujú skvelé výsledky už po pár mesiacoch pravidelnej spolupráce.
Od analýzy kľúčových slov až po kvalitné spätné odkazy z relevantných zdrojov, ktoré posunú Vašu doménu vo výsledkoch vyššie.
Nižšie uvedené referencie môžete transparnentne preveriť zadaním kľúčového slova z daného segmentu do vyhľadávača. Uvedené značky dosahujú poväčšine dominantné výsledky vo vyhľadávaní a v danom segmente sa nachádzajú na popredných miestach.
Ako to funguje?
Aký je postup v prípade spolupráce pri zlepšovaní vašich organických pozícií?
Po úvodnom audite prechádzame k úprave onsite parametrov na webe. Úprava onsite parametrov prebieha hĺbkovo (buď v našej réžií, ak máme prístup k jadru) alebo prostredníctvom externého vývojara, ktorému dodáme kompletné guidelines. Po odladení základných parametrov a chýb v Google Search Console prechádzame ku tvorbe pravidelných spätných odkazov v dohodnutom rozsahu. Mesačný reporting a optimalizácia zabezpečuje kontinuálny rast (medziročne naši klienti dosahujú aj viac ako 100% rast – ide o zabehnuté projekty s tisíckami objednávok) bez využitia blackhat techník či techník na hranici akceptovania.
Vzhľadom k rôznych updatom na strane Google vždy operatívne reagujeme na potrebné zmeny. Rovnako pružne reagujeme na potreby vytvárania nového obsahu. Ak počas spolupráce príde k zmene webového riešenia (buď našim tímom alebo externe), participujeme na zmene a skontrolujeme celý proces tak, aby boli zachované organické pozície a funkčné odkazy.
Sme radi, keď sa z klientov stanú partneri

Pozitívne referencie nás tešia, tie negatívne nás učia. Mnoho našich klientov počas posledných rokov spolupráce vyrástlo v silné a stabilné projekty.

Sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou mnohých unikátnych projektov. Dnes pracujeme pre klientov našich klientov.

Sedryk
Denis Vencel
SEDRYK LE BLANC

Dlho sme hľadali niekoho kto našej firme splní všetky očakávania v online marketingu, vyskúšali sme rôznych freelancerov a agentúry a stratili nádej, že nám konečne bude niekto vyhovovať. No keď sme narazili na Dávida všetko sa zmenilo optimalizoval naše reklamy tak, že sme znížili náklady a zvýšili obraty aj napriek tomu, že sme neboli eshop. Vždy spoľahlivo reaguje, dáva nám kopec nových nápadov čo zlepšiť či uz v ppc alebo webe a zdvihne aj o 1 ráno 😄 btw väčšiu kapacitu som ešte nevidel, mal by sa venovať aj školeniam proste topka

Daynight
Henrich Gajdošech
DAYNIGHT

Spoluprácu s Lighthouse Media Solutions hodnotím veľmi pozitívne, po rokoch hladania správnej digitálnej a marketingovej agentúry sme konečne našli tú správnu a tešíme sa na dlhodobú spoluprácu. Podpora zo strany Dávida skvelá!

go_3D
Adam Gorny
GO3D

Odborné a promptné reakcie pri optimalizácii našho webu a nastavovaní PPC reklám.

audiopressbox
Ivan Samuhel
AUDIOPRESSBOX
International Sales

Lighthouse Media Solutions SK pre mna zmenili vnimanie sveta oline reklamy. Po neskutocnom mnozstve sklamani z agentur a freelencerov, ktori sa snazili zoptimalizovat nase online reklamne aktivity (celosvetove) sa mi nadej vratila v podobe Dávid Krumpár a jeho sikovnosti pri optimalizacii. Naozaj mozem len a len odporucit. Pre mna osobne top topov a tesim sa na dlhodobu spolupracu.

energeticke_sluzby
Magdaléna Maruščáková
SEES
Marketing & Média

Potrebovali sme zatraktívniť dizajn našej webovej stránky a doplniť nové funkcie.

Našou požiadavkou bolo spustenie webu na platforme WordPress, kvôli jej variabilite a jednoduchej administrácii.

Spoločnosť Lighthouse Media Solutions sme si vybrali spomedzi viacerých firiem na základe ich súťažnej grafiky,
ktorá obsahovo spĺňala naše kritéria a taktiež nás graficky zaujala.

So spoluprácou sme veľmi spokojný, nový web splnil naše očakávania.
Komunikácia s LightHouse MS je rýchla a jasná. Kedykoľvek potrebujeme niečo zmeniť či doladiť sú nám k dispozícii.

Ak zvažujete či už redizajn svojej webovej stránky, alebo spustenie nového webu určite ich odporúčame.

Visio
Jozef Katriňák
VISIO.SYSTEMS
Riaditeľ

S firmou sme začali spolupracovať začiatkom tohto roka. V samom úvode sme s firmou riešili zmenu “imidžu” , čoho súčasťou bolo prerobenie loga, vytvorenie web stránky, nastavenie vizuálu firmy a spracovanie celkovej grafiky. Keďže sme s firmou boli už od začiatku spokojní, pokračovali sme v spolupráci aj pre marketingové činnosti. Profesionalita, priame jednanie, presné výsledky na základe dát, flexibilita, inovátorské návrhy, to všetko môžete čakať od tejto firmy. My v spolupráci pokračujeme aj naďalej a stále nám majú čo ponúknuť. Odporúčame.

278421393_5376336992396679_2619299276705617953_n
Andrea Horečná
DOGNET

So spoločnosťou Lighthouse Media Solution pracujeme pár mesiacov. V minulosti sme mali iné agentúry, ale ich prístup nebol ani zďaleka taký dobrý. Oceňujeme, že každá naša požiadavka sa stretla s rýchlou reakciu a návrhom riešenia. Podotýkam každá. Zmysel pre detail a trpezlivosť je u nich štandard v akomkoľvek smere pri riešení akýchkoľvek dotazov. Vďaka za spoluprácu a veríme, že bude trvať ešte veľmi dlho.

247835931_1318825418539434_3916243493493751059_n
PhDr. Daniel Karásek, MBA
TUREALITY

Profesionálny prístup Dávid Krumpár, držanie termínov, spoľahlivý servis, ústretový prístup v krízových situáciách. Odporúčam.

327450175_585610456718174_5542952170889070343_n
Marián Glett
RELLECIGA

Skvelá spolupráca, komplexná ponuka služieb a individuálny prístup – odporúčam (y)

Vladimír Tonka
ZZES

Po dlhom čase sme sa rozhodli pre redizajnáciu webu ZZES a pre výraznú zmenu funkcionalít webovej stránky. Voľba Lighthouse Media Solutions bola vynikajúcou voľbou, zo začiatku som to len predpokladal, dnes to už viem naisto. Profesionálna analýza požiadavky, vynikajúca priebežná komunikácia počas spracovania, profesionálny výstup a bezproblémová funkčnosť.

243733185_4403044269774155_8746503457122208490_n
Ing. Peter Cigáň
MG BUSINESS SERVICES

Spolupracujeme už dlhšie dobu v oblasti prípravy web stránok, online marketingu a SEO. Maximálna profesionalita a obetavosť. Sme 110% spokojní.

293412189_104011439050773_7784679476239362056_n
GIOVANI

Jednoznacne odporucam. Spolupracujeme uz vyse polroka a viem, ze budeme spolupracovat urcite dalsie roky dlhodobo. Vsetky marketingove, analyticke, podporne, poradenske, webdizajnerske a ine aktivity vykonavane dokonale presne a profesionalne. Presne tak som si to aj predstavoval. Konecne po 12 rokoch sme narazili na agenturu, ktora dokaze zabezpecit kvalitny rast a poriadok vo veciach bez nedokonalostí premakany do detailov. Ďakujeme.

309946191_581173380472501_3767213710148664174_n
Štefan Polgári
ECOMMERCEBRIDGE

Som náročný na výber dodávateľov, ale s Lighthouse Media Solution a Dávidom spolupracujeme už roky na viacerých projektoch. Môžem ho len odporúčať. Je to presne ten človek, ktorý odpisuje na email ASAP a nemusím ho urgovať. To sa v dnešnom svete často nestáva.

Štefan Polgári, Managing Director Dognet & Ecommerce Bridge

347789960_217614864361292_9065777456267267495_n
Juraj Kopřiva
SEAS

Po pozitívnej skúsenosti s dodávkou webu energetickesluzby.sk a jeho následnou prerábkou podľa požiadaviek nového design manuálu sa Slovenské elektrárne rozhodli rozšíriť spoluprácu aj na korporátny web seas.sk a web inforcentra energoland.sk. Pomer cena/výkon je pri LMS bezkonkurenčný.

302173823_510371034423958_1720164381686410882_n
Petra Tibenská
MOZLI

Odporúčame pre profesionálny prístup, rýchla komunikácia, moderné riešenia webu, vždy majú riešenie na všetky naše poziadavky. Spolupracujeme druhý rok a môžeme ich iba vrelo odporučiť. Výborná komunikácia a v krízových situáciách vedia všetko rýchlo vyriešiť.

Posledné referencie a case studies
energetickesluzby.sk
energetickesluzby.sk
energoland.sk
energoland.sk
visio.systems
visio.systems
odevypracovne.sk
odevypracovne.sk
mozLi.sk
mozLi.sk
marinatips.com
marinatips.com
MG-service.sk
MG-service.sk
tureality.sk
tureality.sk
go2lawtrain.sk
go2lawtrain.sk
druzbahotel.sk
druzbahotel.sk
nupo.sk
nupo.sk
bavaris.sk
bavaris.sk

Prvý kontakt veľa napovie
Všetky dôležité témy sa snažíme pokryť v blogu, avšak

Myslíme si, že áno. Môže sa však stať, že budeme plne vyťažení a ďalšieho klienta nebudeme vedieť obslúžiť tak ako by sme si želali. Je pre nás dôležité, aby sme Vášmu projektu venovali minimálne toľko času, koľko potrebuje.

Po úvodnej konzultácií je rad na Vás, aby ste nám Váš produkt či službu predali. Po úspešnom briefingu pripravíme kompletný harmonogram spolupráce spolu so záväznými termínmi.

Niektoré áno, niektoré nie. Naša spolupráca je transparentná a vďaka vopred nastaveným očakávaniam budete vedieť, čo môžete od spolupráce očakávať.

Ako by to bolo, keby chýbal blog

Bez efektívnej analýzy webu jednoducho predaje nezískate. A to vám vravíme hneď na začiatku. Pokiaľ neviete, čo na vašich zákazníkov pri…

Za posledné roky sa e-commerce buduje pre lepšie používateľské rozhranie, dostupnosť ku zákazníkom a implementáciu moderných riešení. Ktoré trendy menia prostredie…

E-commerce je po slovensky elektronický obchod. Ide o spôsob, akým nakupujeme alebo predávame produkty alebo služby prostredníctvom internetu alebo iných elektronických…

Responzívny dizajn je samozrejmosťou u všetkých novodobých a moderných web stránok a aplikácií. Optimalizáciu pre rôzne typy zariadení by ste mali zvážiť hneď,…

Odporúčania a recenzie sú pre online aj offline podnikanie v súčasnosti prioritou. Častokrát nezáleží na tom, aký produkt či službu ponúkate, ale…

Chatbot je počítačový program určený na automatizovanú komunikáciu s ľuďmi. Využitie nachádza v zákazníckej podpore, e-commerce, bankovníctve, zdravotníctve, vzdelávaní, HR odvetví…

Čas je dôkladným nepriateľom medzi vašim webom a návštevníkmi. Určite ste sa už stretli so zaujímavým obsahom, ktorý si chcete na…

Bez ohľadu na to, či prevádzkujete malý blog, e-shop alebo podnikateľskú webovú stránku, je dôležité chrániť vaše online aktivity pred…

Hostingová spoločnosť je riešenie, ktoré ukladá a spravuje údaje potrebné na umiestnenie webovej stránky. Webhostingové spoločnosti poskytujú servery a ďalšie dodatkové technológie,…

Webové služby sa stávajú kľúčovým pilierom úspechu pre množstvo firiem. S rýchlym nárastom počtu užívateľov a objemu dát však mnohé tradičné webové…

V dnešnej dobe fungujúcej v digitálnom priestore je online komunikácia dôležitá pre firmy aj jednotlivcov. Dobre navrhnutá webová stránka môže byť veľkým…

SEO optimalizácia

Spýtame sa na rovinu – ak hľadáte produkt alebo službu, o ktorú máte záujem, ako ďaleko v Google vyhľadávaní zájdete? Nikto z nás neprejde ďalej ako do polovice prvej strany výsledkov vyhľadávania, a určite to máte rovnako. Práve weby, ktoré sa dostali na najvyššie priečky vo výsledkoch vyhľadávania, poctivo dreli na tom, aby mali čo najvypracovanejšie SEO. To sa stará o to, aby bol Váš web dôveryhodnejší a pozitívnejší voči Google algoritmom. Vieme, ako analyzovať výsledky SEO a následne vytvoriť SEO marketing, vhodný obsah a aj všetky najmenšie detaily pre to, aby ste boli vo vyhľadávaniach videní. Optimalizácia webu a nastavenie On-page aj Off-page SEO je našou delikatesou.

Vyhľadávacie nástroje

Vyhľadávacie nástroje sú online rozhrania, ktoré ľuďom umožňujú vyhľadávanie rôznych informácií, vrátane Vášho webu, v online prostredí. Aj napriek tomu, že existuje množstvo vyhľadávacích nástrojov, Google je z nich najpoužívanejší a najkomplexnejší. V súčasnosti zastrešuje viac ako 95 % všetkých vyhľadávaní po celom svete, preto sa sústreďujeme predovšetkým na to, aby naši klienti prosperovali na tejto adrese. Vieme prísť na to, ako optimalizovať web pre vyhľadávacie nástroje, či už ste malá firma alebo pôsobíte na niekoľkých trhoch zároveň.

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov je ako hľadanie tých najdôležitejších slov, ktoré ľudia zadávajú do vyhľadávača, keď hľadajú niečo na internete. A my sme tu pre klientov na to, aby sme tieto kľúčové slová našli, zozbierali a použili v obsahu, ako na webe, tak aj v externom online prostredí. Vyhľadávanie a jeho výsledky obsahujú kvantum kľúčových slov a kľúčových fráz, preto vždy prihliadame na to, aby boli relevantné, presne zacielené a vymedzené na trh alebo produktovú radu, ktorú ponúkate. Analýza kľúčových slov je jedným z prvých krokov, ako pri vytváraní Google Ads kampaní, tak aj pri SEO optimalizácii.

Linkbuilding

Keď iné weby odkazujú na vašu stránku, vytvára sa akási pomyselná pavučinka spätných odkazov. A čím je táto pavučinka väčšia a prepletenejšia, tým rýchlejšie sa do nej Google chytí a zistí, že Váš web je dôveryhodný a má potenciál, aby ho zobrazoval vyššie vo výsledkoch vyhľadávania. To je linkbuilding, a my zabezpečíme, aby bol Váš web umiestnený na čo najlepších priečkach vo vyhľadávaní, tým pádom budete viac videní, Váš web bude mať vyššiu návštevnosť a koniec koncov aj úspešné konverzie. A už sme Vám spomínali, že Šarlotina pavučinka je naša najobľúbenejšia kniha?
Ak neviete, ako si vybrať SEO agentúru, jednoducho ju nevyberajte. Ak práve čítate tento text, ste na správnom mieste. Vzhľadom k rôznym updatom na strane Google, ako správna SEO agentúra, vždy operatívne reagujeme na potrebné zmeny. Rovnako pružne reagujeme na potreby vytvárania nového a aktuálneho obsahu. Ak počas spolupráce príde k zmene webového riešenia (buď našim tímom alebo externe), participujeme na zmene a skontrolujeme celý proces tak, aby boli zachované organické pozície a funkčné odkazy.