Web development

Vývoj WordPress a WooCommerce webov na mieru

V našom portfóliu nájdete projekty menšieho rozsahu, ale aj projekty s viac ako 50 000 produktami a návštevnosťou 800 000 UIP mesačne.
Špecializujeme sa na riešenia na open-source pre menšie projekty a na webové riešenia na najnovších technológiach pre projekty väčšieho rozsahu. Radi pre Vás navrhneme vhodnú webovú architektúru.

V našom portfóliu sa nachádzajú projekty s kompletným riešením na mieru (alebo postaveným na open source jadre) s prepojeniami na ERP, skladové hospodárstva, dopravcov či banky. Čerešničkou môže byť prepojenie webu klienta na systém verejného obstarávania.

Naši klienti tvoria strategických hráčov vo svojom segmente a častokrát patria v danom segmente ku najväčším online predajcom. Po kompletnom spracovaní webu prechádzame na spoluprácu formou SLA s vopred alokovanou kapacitou na optimalizáciu a support.

V portfóliu si môžete pozrieť niekoľko multijazyčných webov (aj viac ako 4 jazyky) so spoločnou administráciou, rôznymi platobnými/dopravnými spôsobmi, ktoré pružne pri niektorých riešeniách zvládajú viac ako 1000 objednávok denne.

Sme radi, keď sa z klientov stanú partneri

Pozitívne referencie nás tešia, tie negatívne nás učia. Mnoho našich klientov počas posledných rokov spolupráce vyrástlo v silné a stabilné projekty.

Sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou mnohých unikátnych projektov. Dnes pracujeme pre klientov našich klientov.

Sedryk
Denis Vencel
SEDRYK LE BLANC

Dlho sme hľadali niekoho kto našej firme splní všetky očakávania v online marketingu, vyskúšali sme rôznych freelancerov a agentúry a stratili nádej, že nám konečne bude niekto vyhovovať. No keď sme narazili na Dávida všetko sa zmenilo optimalizoval naše reklamy tak, že sme znížili náklady a zvýšili obraty aj napriek tomu, že sme neboli eshop. Vždy spoľahlivo reaguje, dáva nám kopec nových nápadov čo zlepšiť či uz v ppc alebo webe a zdvihne aj o 1 ráno 😄 btw väčšiu kapacitu som ešte nevidel, mal by sa venovať aj školeniam proste topka

Daynight
Henrich Gajdošech
DAYNIGHT

Spoluprácu s Lighthouse Media Solutions hodnotím veľmi pozitívne, po rokoch hladania správnej digitálnej a marketingovej agentúry sme konečne našli tú správnu a tešíme sa na dlhodobú spoluprácu. Podpora zo strany Dávida skvelá!

go_3D
Adam Gorny
GO3D

Odborné a promptné reakcie pri optimalizácii našho webu a nastavovaní PPC reklám.

audiopressbox
Ivan Samuhel
AUDIOPRESSBOX
International Sales

Lighthouse Media Solutions SK pre mna zmenili vnimanie sveta oline reklamy. Po neskutocnom mnozstve sklamani z agentur a freelencerov, ktori sa snazili zoptimalizovat nase online reklamne aktivity (celosvetove) sa mi nadej vratila v podobe Dávid Krumpár a jeho sikovnosti pri optimalizacii. Naozaj mozem len a len odporucit. Pre mna osobne top topov a tesim sa na dlhodobu spolupracu.

energeticke_sluzby
Magdaléna Maruščáková
SEES
Marketing & Média

Potrebovali sme zatraktívniť dizajn našej webovej stránky a doplniť nové funkcie.

Našou požiadavkou bolo spustenie webu na platforme WordPress, kvôli jej variabilite a jednoduchej administrácii.

Spoločnosť Lighthouse Media Solutions sme si vybrali spomedzi viacerých firiem na základe ich súťažnej grafiky,
ktorá obsahovo spĺňala naše kritéria a taktiež nás graficky zaujala.

So spoluprácou sme veľmi spokojný, nový web splnil naše očakávania.
Komunikácia s LightHouse MS je rýchla a jasná. Kedykoľvek potrebujeme niečo zmeniť či doladiť sú nám k dispozícii.

Ak zvažujete či už redizajn svojej webovej stránky, alebo spustenie nového webu určite ich odporúčame.

Visio
Jozef Katriňák
VISIO.SYSTEMS
Riaditeľ

S firmou sme začali spolupracovať začiatkom tohto roka. V samom úvode sme s firmou riešili zmenu “imidžu” , čoho súčasťou bolo prerobenie loga, vytvorenie web stránky, nastavenie vizuálu firmy a spracovanie celkovej grafiky. Keďže sme s firmou boli už od začiatku spokojní, pokračovali sme v spolupráci aj pre marketingové činnosti. Profesionalita, priame jednanie, presné výsledky na základe dát, flexibilita, inovátorské návrhy, to všetko môžete čakať od tejto firmy. My v spolupráci pokračujeme aj naďalej a stále nám majú čo ponúknuť. Odporúčame.

278421393_5376336992396679_2619299276705617953_n
Andrea Horečná
DOGNET

So spoločnosťou Lighthouse Media Solution pracujeme pár mesiacov. V minulosti sme mali iné agentúry, ale ich prístup nebol ani zďaleka taký dobrý. Oceňujeme, že každá naša požiadavka sa stretla s rýchlou reakciu a návrhom riešenia. Podotýkam každá. Zmysel pre detail a trpezlivosť je u nich štandard v akomkoľvek smere pri riešení akýchkoľvek dotazov. Vďaka za spoluprácu a veríme, že bude trvať ešte veľmi dlho.

247835931_1318825418539434_3916243493493751059_n
PhDr. Daniel Karásek, MBA
TUREALITY

Profesionálny prístup Dávid Krumpár, držanie termínov, spoľahlivý servis, ústretový prístup v krízových situáciách. Odporúčam.

327450175_585610456718174_5542952170889070343_n
Marián Glett
RELLECIGA

Skvelá spolupráca, komplexná ponuka služieb a individuálny prístup – odporúčam (y)

Vladimír Tonka
ZZES

Po dlhom čase sme sa rozhodli pre redizajnáciu webu ZZES a pre výraznú zmenu funkcionalít webovej stránky. Voľba Lighthouse Media Solutions bola vynikajúcou voľbou, zo začiatku som to len predpokladal, dnes to už viem naisto. Profesionálna analýza požiadavky, vynikajúca priebežná komunikácia počas spracovania, profesionálny výstup a bezproblémová funkčnosť.

243733185_4403044269774155_8746503457122208490_n
Ing. Peter Cigáň
MG BUSINESS SERVICES

Spolupracujeme už dlhšie dobu v oblasti prípravy web stránok, online marketingu a SEO. Maximálna profesionalita a obetavosť. Sme 110% spokojní.

293412189_104011439050773_7784679476239362056_n
GIOVANI

Jednoznacne odporucam. Spolupracujeme uz vyse polroka a viem, ze budeme spolupracovat urcite dalsie roky dlhodobo. Vsetky marketingove, analyticke, podporne, poradenske, webdizajnerske a ine aktivity vykonavane dokonale presne a profesionalne. Presne tak som si to aj predstavoval. Konecne po 12 rokoch sme narazili na agenturu, ktora dokaze zabezpecit kvalitny rast a poriadok vo veciach bez nedokonalostí premakany do detailov. Ďakujeme.

309946191_581173380472501_3767213710148664174_n
Štefan Polgári
ECOMMERCEBRIDGE

Som náročný na výber dodávateľov, ale s Lighthouse Media Solution a Dávidom spolupracujeme už roky na viacerých projektoch. Môžem ho len odporúčať. Je to presne ten človek, ktorý odpisuje na email ASAP a nemusím ho urgovať. To sa v dnešnom svete často nestáva.

Štefan Polgári, Managing Director Dognet & Ecommerce Bridge

347789960_217614864361292_9065777456267267495_n
Juraj Kopřiva
SEAS

Po pozitívnej skúsenosti s dodávkou webu energetickesluzby.sk a jeho následnou prerábkou podľa požiadaviek nového design manuálu sa Slovenské elektrárne rozhodli rozšíriť spoluprácu aj na korporátny web seas.sk a web inforcentra energoland.sk. Pomer cena/výkon je pri LMS bezkonkurenčný.

302173823_510371034423958_1720164381686410882_n
Petra Tibenská
MOZLI

Odporúčame pre profesionálny prístup, rýchla komunikácia, moderné riešenia webu, vždy majú riešenie na všetky naše poziadavky. Spolupracujeme druhý rok a môžeme ich iba vrelo odporučiť. Výborná komunikácia a v krízových situáciách vedia všetko rýchlo vyriešiť.

Posledné referencie a case studies
energetickesluzby.sk
energetickesluzby.sk
odpady.mg-service.sk
odpady.mg-service.sk
energoland.sk
energoland.sk
visio.systems
visio.systems
odevypracovne.sk
odevypracovne.sk
mozLi.sk
mozLi.sk
Neplat-pokuty.sk
Neplat-pokuty.sk
MG-service.sk
MG-service.sk
tureality.sk
tureality.sk
go2lawtrain.sk
go2lawtrain.sk
seas.sk
seas.sk
druzbahotel.sk
druzbahotel.sk
nupo.sk
nupo.sk
bavaris.sk
bavaris.sk

Prvý kontakt veľa napovie
Všetky dôležité témy sa snažíme pokryť v blogu, avšak

Myslíme si, že áno. Môže sa však stať, že budeme plne vyťažení a ďalšieho klienta nebudeme vedieť obslúžiť tak ako by sme si želali. Je pre nás dôležité, aby sme Vášmu projektu venovali minimálne toľko času, koľko potrebuje.

Po úvodnej konzultácií je rad na Vás, aby ste nám Váš produkt či službu predali. Po úspešnom briefingu pripravíme kompletný harmonogram spolupráce spolu so záväznými termínmi.

Niektoré áno, niektoré nie. Naša spolupráca je transparentná a vďaka vopred nastaveným očakávaniam budete vedieť, čo môžete od spolupráce očakávať.

Ako by to bolo, keby chýbal blog

Bez efektívnej analýzy webu jednoducho predaje nezískate. A to vám vravíme hneď na začiatku. Pokiaľ neviete, čo na vašich zákazníkov pri…

Za posledné roky sa e-commerce buduje pre lepšie používateľské rozhranie, dostupnosť ku zákazníkom a implementáciu moderných riešení. Ktoré trendy menia prostredie…

E-commerce je po slovensky elektronický obchod. Ide o spôsob, akým nakupujeme alebo predávame produkty alebo služby prostredníctvom internetu alebo iných elektronických…

Responzívny dizajn je samozrejmosťou u všetkých novodobých a moderných web stránok a aplikácií. Optimalizáciu pre rôzne typy zariadení by ste mali zvážiť hneď,…

Odporúčania a recenzie sú pre online aj offline podnikanie v súčasnosti prioritou. Častokrát nezáleží na tom, aký produkt či službu ponúkate, ale…

Chatbot je počítačový program určený na automatizovanú komunikáciu s ľuďmi. Využitie nachádza v zákazníckej podpore, e-commerce, bankovníctve, zdravotníctve, vzdelávaní, HR odvetví…

Čas je dôkladným nepriateľom medzi vašim webom a návštevníkmi. Určite ste sa už stretli so zaujímavým obsahom, ktorý si chcete na…

Bez ohľadu na to, či prevádzkujete malý blog, e-shop alebo podnikateľskú webovú stránku, je dôležité chrániť vaše online aktivity pred…

Hostingová spoločnosť je riešenie, ktoré ukladá a spravuje údaje potrebné na umiestnenie webovej stránky. Webhostingové spoločnosti poskytujú servery a ďalšie dodatkové technológie,…

Webové služby sa stávajú kľúčovým pilierom úspechu pre množstvo firiem. S rýchlym nárastom počtu užívateľov a objemu dát však mnohé tradičné webové…

V dnešnej dobe fungujúcej v digitálnom priestore je online komunikácia dôležitá pre firmy aj jednotlivcov. Dobre navrhnutá webová stránka môže byť veľkým…

Tvorba WordPress webu

WordPress je ako taký švajčiarsky nožík webových platforiem. Dá sa s ním urobiť čokoľvek, či už ide o firemný web, blog, e-shop alebo raketu na mesiac. No dobre, možno nie to posledné, ale chápeme sa. WordPress je open source softvér, v ktorom veľa našich klientov spravuje svoj web. V súčasnosti ho používa až 43 % webov na celom svete. Tento redakčný systém (CMS) má jednoduché používateľské rozhranie a pluginy od výmyslu sveta, preto ide vo väčšine prípadov o prvú voľbu našich klientov a partnerov.
Na to, aby ste mali web, a ešte k tomu vo WordPress, potrebujete doménu a hosting. Doména je adresa Vášho webu. Používateľom internetu slúži na to, aby vedeli Váš web a obsah nájsť. Hosting, na druhú stranu, slúži iba Vám, ako sklad všetkých dát z Vášho webu, ktorý na internete máte. Pri jeho výbere je to však trochu komplikovanejšie. Všetko závisí na tom, či chcete mať web na jednoduchú osobnú reprezentáciu, prezentáciu firmy a jej služieb či produktov, e-shop alebo katalógový portál. To, ako si vybrať hosting pre WordPress, je záležitosťou niekoľkých faktorov, ako sú dostatočné miesto na disku, preferovaná rýchlosť prenosu dát či miera zabezpečenia. S výberom Vám samozrejme pomôžeme.

Vývoj webových stránok

Máte vybratú doménu, hosting aj platformu na správu webu. Všetko sú to viac menej neviditeľné prvky zo strany používateľa. Webovej stránke však potrebujete dodať dušu, charakter a predovšetkým viditeľný dizajn. Webový dizajn je obalom pre všetky funkcie, ktoré v sebe skrýva. Mal by odrážať prvky Vašej vizuálnej identity, aby si Vás používatelia zapamätali.
Webdesign je jednou zo zložiek, na ktorú nedáme dopustiť. Vieme, ako naprogramovať landing page, vyskladať prvky tak, aby boli pre používateľa rýchlo a jednoducho dostupné a zároveň, aby všetko spolu harmonizovalo. Programovanie webu práve toto všetko zahŕňa. Pri individuálnych projektoch berieme do úvahy všetky predstavy klienta, no vždy odporučíme najlepšie riešenia pre fungujúci web – grafické aj softvérové. Jedno je však isté – to, čo každý používateľ ale aj Google ocení, je responzívny web. Prvok, ktorý je samozrejmosťou už pri prvých návrhoch webdesignu. S nami si môžete byť istí, že dostanete nadštandardnú, poctivo odvedenú prácu.