marinatips.com

Identifikácia klienta
Marinatips je novým hráčom na medzinárodnom trhu s aplikáciami uľahčujúcimi plavbu loďou. Kto sme? Sme tím jachtárov s vášňou a záľubou, ktorá sa nám stala celoživotným koníčkom. Na základe našich vlastných skúsenosti sme vytvorili inteligentného jachtárskeho sprievodcu v podobe mobilnej aplikácie, ktorá poslúži celej jachtárskej komunite.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť testovaciu performance kampaň pre získanie čo najväčšieho počtu aktívnych inštalácií (stiahnutí), registrácií, prípadne zakúpení balíka predplatného.

Projekt MarinaTips bol pripravený na spustenie, avšak bolo potrebné vytvoriť testovaciu kampaň a získať úvodný počet inštalácií a registrácií pre odladenie základných funkcií.

Kampaň v rámci Google Ads sme realizovali prostredníctvom GPlay inzercie + stock videa s relevantnými publikami na základe webov a kws. Pri škálovaní publík sme sa dostali na niekoľko centov za stiahnutie a do 0.2e za registráciu užívateľa (s potvrdeným linkom).

Kampane v rámci social ads sme riešili prostredníctvom Leadenforce s relevantnými fb stránkami a skupinami a následne škálovali unikátnou grafikou a lookalike publikami. Pri social ads sme sa pohybovali v Európe okolo 1e za úspešnú registráciu, avšak s vyššou kvalitou ako GAds.

Unikátny projekt pre unikátnu cieľovú skupinu v spojení s best practices pri inzercií aplikácií.

Paralelne so social ads sme nasadili content plan s odkomunikovaním kľúčových informácií z aplikácie, a to možnosť filtrácie, vyhľadávaniu miest záujmu, parkovania, apod.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás