energoland.sk

Identifikácia klienta
Energoland je najmodernejšie zábavno vzdelávacie centrum. V ENERGOLANDE nájdete viac ako 40 interaktívnych exponátov, ktoré vám poskytnú všetky potrebné informácie o rôznych energiách. O ich využití, o pozitívach i negatívach jednotlivých spôsobov výroby elektriny.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť prezentačný web v 2 jazykoch spojený s fotokútikom priamo v Energolande. Portál obsahuje aj unikátny rezervačný systém, ktorí využívajú primárne školy pre rezerváciu termínu.

Pre web sme použili čistú jednoduchú tému a celý dizajn sme nasadili na mieru po jeho schválení. Vyvarovali sme sa balastným témam, ktoré negatívne vplývajú na rýchlosť celého webu.

Web v 2 jazykoch má možnosť súťaží, reportov, je prepojený s MailChimpom a umožňuje sťahovanie vytvorených fotiek vo fotokútiku v Energolande tak, že celý proces je vďaka heslu v súlade aj s GDPR.

Jednoduchý, ale príjemný a čistý dizajn vychádzal už z definovanej identity farieb a fontov.

Administrácia prispôbosobená na správu rezervácií, súťaží a statického obsahu.

Na webe pokračujeme s aktualizáciami a pravidelným supportom.

Najnovšie sme zapracovali funkciu na vkladanie detských prác a hlasovania za najlepší detský výtvor s možnosťou hlasovania len 1x pre daný email, reportom hlasovaní, možnosťou exportu, prepojenia adries do MC.

Mobilná verzia umožňuje tzv. 3 click solution pre akúkoľvek sekciu či informáciu, prípadne objednanie osobnej prehliadky pre školy.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás