daynight.sk

Identifikácia klienta
Kvalitná ústna hygiena bola pre nás vždy prioritou a uvedomujeme si, že zdravie ústnej dutiny a zubov má obrovský vplyv na naše celkové zdravie a sebavedomie. A povedzme si úprimne kto netúži po hollywoodskom úsmeve? Rozhodli sme sa preto vytvoriť cenovo dostupnú alternatívu k bieliacim procedúram, ktorá sa postará o šetrné bielenie a zdravie vašich zubov, aby ste si aj z pohodlia domova mohli dopriať hollywoodsky úsmev a pocit filmovej hviezdy
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť multijazyčný e-shop na platforme WooCommerce s prepojením na fulfillment, ktorý bezproblémov zvládá tisíce návštev v sekunde počas influencer kampaní.

Pre web sme použili vlastné webové jadro postavené na platforme Woo s tým, že využívame rokmi overenú tému, ktorú máme upravenú pre vlastnú potrebu. Všetky naše weby teda zdieľajú jeden základ a majú pripravený dizajn na mieru.

Web má okrem základných funkcií systém pre generovanie faktúr a párovanie úhrad na strane e-shopu tak, aby klient vedel, kedy je bezpečné poslať zaplatený tovar spotrebiteľovi. Vo woo administrácií je rovnako možné si úhradu napárovať manuálne.

Web generuje všetky potrebné XML feedy pre Glami, Google Shopping a FB katalóg s možnosťou úpravy parametrov priamo v administrácií.

Dedikované webhostingové riešenie zabezpečuje plynulú prevádzku a zvláda aj viac ako 500 UIP počas influencer kampaní.

Priechodnosť košíka zvýšená o viac ako 43%.

Počas Black Friday kampane sme sa dostali na konverziu za 1,3€.

Kompletné API prepojenie na fulfillment zabezpečuje synchronizáciu viac ako 50 prepravcov a automatické cenníky do všetkých krajín na svete. Podmienky dopravy sa automaticky aktualizujú na základe dát z API.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás