druzbahotel.sk

Identifikácia klienta
Hotel Ski & Wellness Residence Družba ponúka komfortné ubytovanie v štýlovo zariadených izbách a apartmánoch v stredisku Jasná priamo pri lyžiarskej trati Biela Púť. Vďaka svojej polohe, kvalitným službám a komplexnému vybaveniu predstavuje ideálne miesto pre letnú a zimnú rodinnú dovolenku, wellness a relaxačné pobyty, kongresy a eventy.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo redizajnovať web pre Ski&Wellness Hotel Družba s napojením na custom rezervačný systém Oracle s prezentáciou možností ubytovania a doplnkových balíčkov.

Pre web sme použili čistú jednoduchú tému a celý dizajn sme nasadili na mieru po jeho schválení. Vyvarovali sme sa balastným témam, ktoré negatívne vplývajú na rýchlosť celého webu.

V prvom kroku sme pristúpili k redizajnu a návrhu kompletne novej identity a štruktúry. Zadefinované farby a logá boli premenené do nového pútavého dizajnu.

Dominantou webu je pokročilá možnosť rezervácie pobytu či ubytovania s napojením na rezervačný systém. Pri ohlásení štartu sezóny ide o desiatky rezervácií naraz v reálnej sekunde.

Custom rezervačný systém napojený na WP spája flexibilitu a nulové kompromisy pri správe rezervácií.

Na webe pokračujeme s aktualizáciami a pravidelným supportom.

Technické riešenie webu umožňuje jednoduchú tvorbu obsahu spolu s preddefinovanými štýlmi pre tlačidlá, fonty, odseky.

Najväčšou výzvou bolo presmerovanie stoviek url na novú doménu bez straty organických pozícií a odladenie množstva chýb, ktoré sa časom nazbierali v Google Search Console.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás