Neplat-pokuty.sk

Identifikácia klienta
Každý podnikateľ sa stretáva s množstvom výziev a prekážok, ktoré musí prekonávať na ceste za úspechom. Jednou z týchto výziev sú aj rôzne kontroly a inšpekcie, ktoré môžu priniesť nielen stres, problémy, ale aj značné finančné straty v prípade pokút a sankcií. Tieto skúsenosti nám otvorili oči a práve preto sme založili projekt NEPLAT-POKUTY – aby sme vám pomohli byť pripravení na prípadné kontroly a ušetrili čas, peniaze a nervy.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť redizajn populárneho webu www.neplat-pokuty.sk, ktorý sa venuje službám pre podnikateľov pri prevádzkovaní ich podnikaní.

Dizajn webu bol navrhnutý kompletne na mieru a bol pripravený skrz Elementor, aby si klient vedel operatívne obsah upraviť po vlastnej osi.

Web jednoducho komunikuje portfólio služieb a produktov, umožňuje rýchly kontakt a stiahnutie rovnomennej aplikácie. Rovnako sú na webe komunikované vzorové prípady a aktuality z praxe.

Jednoduchý, ale príjemný a čistý dizajn vychádzal už z definovanej identity farieb a fontov.

Bezúdržobový, jednoduchý, custom dizajn web, ktorý je pripravený na inzerciu.

Web po technickej stránke spĺňa posledné Web Vitals, load jednotlivých podstránok je prakticky okamžite aj na zdieľanom hostingu.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás