mozLi.sk

Identifikácia klienta
MozLi je unikátnym predajcom overených a obľúbených zahraničných značiek potravín či kozmetiky s viac ako 17 rokmi skúseností v segmente. Do povedomia sa dostali najmä spoluprácou s radou produktou Zuzany Plačkovej.
Zadanie klienta
Zadanie klienta bolo pripraviť stabilné e-commerce riešenie napojené na vlastné skladové riešenie s real-time exportami. Web je dimenzovaný pre tisícové návštevy v reálnej sekunde, najmä kvôli influencer kampaniam.

Dizajn webu bol navrhnutý kompletne na mieru a prešiel niekoľkými UX revíziami. Aktuálny setup dosahuje v kampaniach viac ako 4% konverziu.

Web dlhodobo odoláva extrémnym výkyvom návštev, ktoré sú spôsobené najmä výpredajovými spoluprácami, kedy sa na webe nachádza aj viac ako 2000 UIP. Aktuálne serverové riešenie stabilne pokrýva aj takto rozsiahle kampane a počas roku 2023 je uptime 99.998%.

Jednoduchý, ale príjemný a čistý dizajn vychádzal už z definovanej identity farieb a fontov.

O výkon webu sa stará dedikovaný server, ktorý je kompletne v našej správe vrátane zálohovania a potrebných aktualizácií.

Na webe pokračujeme s aktualizáciami a pravidelným supportom.

Web generuje všetky potrebné materiály pre marketing, je napojený prostredníctvom API na mailový softvér, affiliate, generuje custom prehľady pre reporting.

Web je prepojený na skladový a fakturačný systém, ktorý prakticky v reálnom čase handluje počet kusov na sklade. Objednávky sú obojsmerne spravované vo fakturačnom systéme a uzatvárané v e-shope.

Zaujalo Vás toto riešenie?
Spýtajte sa nás